تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
کد خبر: ۱۹۹۱۰۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از شناسایی قطعی ۴۱ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته خوزستان خبر داد.

  علی احسان پور با تأکید بر در خانه ماندن و حفظ شرایط «فاصله‌گذاری اجتماعی» به خصوص رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا در خصوص ممنوعیت شروع به کار مشاغل غیرضروری، درباره جدیدترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان خوزستان اظهار کرد: ۴۱ مورد جدید ابتلاء به کرونا ویروس در ۲۴ ساعت گذشته خوزستان به صورت قطعی شناسایی و ثبت شده است.

وی افزود: این موارد به تفکیک اهواز ۲۴ مورد، آبادان ۷ مورد، باوی ۴ مورد، کارون ۲ مورد و شهرستان‌های دزفول، شوشتر، مسجدسلیمان و ایذه هر کدام یک مورد بوده است و با احتساب موارد مذکور شمار متبلایان به ویروس کرونا در استان خوزستان به ۸۵۳ مورد افزایش یافته است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خصوص بهبودی این بیماران ابراز خشنودی و امیدواری کرد و گفت: تاکنون ۵۷۳ بیمار مبتلا پس از دریافت خدمات درمانی با بهبودی از مراکز درمانی استان ترخیص شدند و در حال حاضر ۱۷۸ بیمار کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان تحت درمان هستند.

احسان پور در ادامه به فوت ۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته استان خبر داد و گفت: از این تعداد ۵ مورد در بیمارستان‌های اهواز و ۲ مورد در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان بوده‌اند که با احتساب این موارد تعداد فوت‌شدگان این بیماری در استان خوزستان به ۱۰۲ نفر افزایش یافت.

وی در پایان بر رعایت اصول بهداشت فردی و حفظ شرایط «فاصله‌گذاری اجتماعی» تأکید کرد و گفت: از مردم خواهش می‌شود که طرح ملی «فاصله‌گذاری اجتماعی» را جدی بگیرند.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار