تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
کد خبر: ۱۹۹۰۱۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار خوزستان تاکید کرد:
 شریعتی احتکار و کمبود شکر در استان را به شدت تکذیب کرد و گفت: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با تولید ۸۰ درصد الکل مورد نیاز کشور، یکی از ارکان اصلی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور است.

غلامرضا شریعتی در این خصوص اظهار داشت: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نه تنها شکر مورد نیاز استان را به خوبی تامین کرده، که نگرانی در خصوص کمبود این محصول را کاهش داده است.

وی با تاکید بر اینکه شرکت های توسعه نیشکر به صورت شبانه روزی در حال فعالیت و خدمت هستند، گفت: در زمینه تامین شکر استان مشکلی نداریم و سایر شرکت ها نیز می بایست شرکت توسعه نیشکر را الگو قرارداده و فعالیت های خود را به بهترین نحو انجام دهند.

استاندار خوزستان احتکار و کمبود شکر در استان را به شدت تکذیب کرد و ادامه داد: به هر میزانی که استان نیاز به شکر داشته باشد، این محصول تامین می شود و هیچ جای نگرانی نیست.

وی با تاکید بر اینکه شرکت توسعه نیشکر دست دلال ها را کوتاه کرده است، عنوان کرد: تخصیص شکر مطابق با حواله انجام می شود که در همین راستا سازمان صمت استان نیز همکاری لازم را داشته است.

شریعتی در ادامه تاکید کرد: شکر به میزان کافی در استان وجود دارد و تا امروز هیچگونه خطایی در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی رخ نداده است.

توسعه نیشکر یکی از ارکان اصلی مبارزه با کرونا در کشور است
وی با بیان اینکه شرکت خمیرمایه و الکل رازی وابسته به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، بزرگترین واحد تولیدکننده الکل در کشور است، افزود: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با تمام توان و ذخایر خود به میدان آمده و نقش محوری در جهت مبارزه با کرونا ایفا کرده است.

استاندار خوزستان اظهار کرد: ۸۰ درصد الکل طبی مورد نیاز کشور در این شرکت تولید می شود و می توان گفت این شرکت، یکی از ارکان اصلی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور است.
وی در پایان گفت: این شرکت نقش اساسی و مهم در تولید الکل دارد و به خوبی در این زمینه فعالیت کرده است.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار