تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
کد خبر: ۱۹۸۹۲۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرماندار اهواز گفت: به منظور کاهش تردد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، همه ورودی و خروجی‌های شهر اهواز تحت کنترل شدید است.

 جمال عالمی نیسی شنبه شب در بازدید از طرح کنترل مبادی ورودی و خروجی اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همه مبادی ورودی و خروجی شهر اهواز تحت کنترل نیروهای نظامی و انتظامی است و از همین جا به همه شهروندان هشدار می‌دهیم که بحث عدم خروج از شهر اهواز را رعایت و آن را جدی بگیرند.

وی افزود: عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی و راهور این مبادی را کنترل و جریمه سنگینی را اعمال می‌کنند. احتمال توقیف خودروها نیز وجود دارد

عالمی نیسی عنوان کرد: انتظار داریم که همشهری‌ها رعایت لازم را داشته باشند. از صبح یکشنبه تمامی مبادی ورودی و خروجی تحت کنترل شدید عوامل پلیس راه و راهنمایی و رانندگی هستند.

فرماندار اهواز بیان کرد: فقط خودروهایی با پلاک اهواز اجازه ورود به شهر را دارند و از ورود خودروهای با پلاک‌های غیر اهواز جلوگیری و آنها را به مبدا بازگشت می‌دهیم. همچنین پلاک‌های اهوازی نیز از خروج از شهر منع می‌شوند؛ هم ورودی و هم خروجی شهر اهواز در همه محورها تحت کنترل است. اگر پلاک خودروی شهروندان اهوازی از شهر دیگری باشد نیز ارائه کارت ملی الزامی است.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار