تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸
کد خبر: ۱۹۷۶۴۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سرمربی نفت مسجدسلیمان معتقد است تیمش می‌توانست سهمیه آسیا بگیرد اما با شکست برابر شهرخودرو کار سختی را دارد.
  مهدی تارتار، سرمربی نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پس از شکست تیمش برابر شهرخودرو اظهار کرد: طبیعی بود که با گل زودهنگاهی که به ثمر رساندیم، تحت فشار قرار بگیریم. در نیمه نخست، خوش‌شانس بودیم که گل نخوردیم‌. شهرخودرو موقعیت‌های زیادی داشت.

وی افزود: در نیمه دوم سعی کردیم راه‌های نفوذ حریف را ببندیم و موفق هم بودیم اما غافلگیر شدیم و با ۲ شوت شکست خوردیم. در نهایت به شهرخودرو تبریک می‌گویم. باید این شکست را فراموش کنیم، ناراحت کننده بود اما باید زود ریکاوری کنیم تا به ادامه مسابقات بپردازیم. با توجه به اینکه از نظر سقوط و صعود به آسیا، تکلیفمان مشخص شده کار سختی برای حفظ انگیزه بازیکنانم دارم. باشگاه متمولی هم نیستیم که پاداش خاصی بگذاریم. از بازیکنان باانگیزه‌تر استفاده خواهیم‌کرد.

تارتار در خصوص داور گفت: نمی‌دانم چرا وقتی شهرخودرو عقب بود، صحنه‌های ۵۰-۵۰ برای حریف بود و وقتی مساوی شد، به نفع ما. باید داور احساسات را کنار بگذارد و درست‌ترین تصمیمات را بگیرد.

سرمربی نفت درباره نبود هواداران در استادیوم گفت: جان مردم در خطر است، از مسئولان می‌خواهیم که پیگیر باشند تا هرچه زودتر از این مساله خطرناک عبور کنیم و شاهد حضور هواداران در ورزشگاه‌ها باشیم. من فکر می‌کنم اگر اینقدر این ویروس خطرناک است، همین جا لیگ را به پایان ببریم. همین جایی که ما نشسته‌ایم هم خطرناک است. چه ایرادی دارد لیگ به پایان برسد؟

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار