تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
کد خبر: ۱۹۷۱۴۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سیاوش بختیاری‌زاده:
  پیشکسوت فوتبال خوزستان، رفت اسکوچیچ از نفت آبادان و انتخاب سرمربیگری تیم‌ملی را دهن‌کجی به مردم خوزستان، آبادان و تمام ایران دانست و گفت: حالا چه تضمینی وجود دارد که در ادامه نیز تیم‌ملی را رها نکند؟

سیاوش بختیاری‌زاده در خصوص عملکرد تیم فولاد در دو هفته اخیر که همراه با ۲ برد بوده است، اظهارکرد: فولاد ۲ برد بسیار خوب مقابل ۲ تیم متفاوت به دست آورد؛ شهر خودرو که در اهواز مغلوب فولاد شد، اکنون نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است و پیکان نیز که روز گذشته مقابل فولاد شکست خورد، اکنون حال و روز خوبی ندارد و به احتمال ۷۰،۸۰ درصد سقوط خواهد کرد. همان طور که می‌دانید بازی مقابل چنین تیم‌هایی که خطر سقوط را احساس می‌کنند، سخت و خطرناک است اما فولاد هوشمندانه بازی کرد و فشار حملات حریف را کنترل و به ۲ گل دست پیدا کرد.

نکونام تاکنون در نیمه مربیان موفق کار کرده است

وی در پاسخ به این سوال که چه چیزی باعث شده، فولاد نسبت به بازی‌های قبل متفاوت‌تر بازی کند؟ گفت: فکر می‌کنم شناخت جواد نکونام از لیگ به موقع بوده است. وقتی می‌گویند نیمه دوم یک بازی، نیمه مربیان است، نیم‌فصل دوم هم نیم‌فصل مربیان است و تاکنون نکونام در نیمه مربیان موفق کار کرده است. همچنین به نظرم فشار هواداران، کارشناسان و پیشکسوتان فوتبال خوزستان به کادر فنی فولاد نسبت به نوع بازی این تیم در نیم‌فصل اول، از دیگر دلایلی است که باعث شد نکونام و کادر فنی‌اش دست به تغییر سیستم بازی خود بزنند.

فولاد تهاجمی‌تر کار کند، هر تیمی مقابل آن محکوم به شکست است

اولین کاپیتان تیم فوتبال فولاد خوزستان افزود: فولاد در طول ۹۰ دقیقه بازی با شهر خودرو، فشار خوبی به حریف وارد کرد تا جایی که اجازه بازی به شهر خودرو نداد. این نوع فوتبالی است که اگر فولاد آن را تداوم ببخشد و تهاجمی‌تر بازی کند، نه‌تنها شهر خودرو، بلکه هر تیمی در اهواز محکوم به شکست برابر نوع فوتبال فولاد خوزستان خواهد بود. امیدوارم در روزهایی که متاسفانه نفت آبادان دارد با روزهای خوب خود در شروع فصل فاصله می‌گیرد، حداقل فولاد بتواند خوزستانی‌ها را به کسب سهمیه آسیایی امیدوار کند.

فولاد در ۲ بازی اخیر پیشرفت داشته است

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به این‌که شما در گذشته نسبت به عملکرد فولاد منتقد بودید، آیا به نظرتان اکنون شرایط کسب سهمیه آسیایی برای این تیم فراهم است؟ گفت: فولاد اگر بخواهد مجددا به نوع بازی با پیش از دیدار با تیم‌های شهر خودرو و پیکان برگردد، یعنی به شروع‌های مجدد و ضربات سر ایوب والی امیدوار باشد، مطمئن باشید من باز هم منتقد خواهم بود. ا