تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
کد خبر: ۱۹۷۰۷۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب:
 فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب با بیان اینکه مدیریت جهادی به عنوان میراث سردار سلیمانی ادامه دارد گفت: مدیریت جهادی و تقویت وحدت اسلامی را باید به عنوان میراث سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای مقابله با استکبار سرلوحه کار قرار دهیم.

سردار سرتیپ پاسدار احمد خادم سیدالشهدا پنجشنبه شب در حاشیه آیین چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی و یارانش در مصلای مهدیه اهواز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: وظیفه ما ادامه راه این شهید والا مقام است و تنها راه برای تداوم این مسیر اخلاص و مدیریت جهادی است .

فرمانده قرارگاه کربلا در جنوب غرب ادامه داد: در شرایط کنونی اتحاد و همدلی می تواند قدرت ما را برای مقابله و ایستادگی مقابل دشمن بیشتر کند و این قدرت بدون پشتوانه مردم حاصل نمی شود .

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانات اخیر خود در رابطه با این سردار رشید اسلام فرمودند" زیر تابوت حاج قاسم سلیمانی باید وحدت خود را حفظ کنیم" ، لذا وظیفه همه ما حفظ وحدت است.

آیین چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و یارانشان پنجشنبه شب با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان ، زعیم حوزه های علمیه خوزستان ، جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح، سردار سیاهپوش مسئول نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در بصره ، مسوولان نمایندگی جمهوری عراق در اهواز ، علمای اهل سنت بصره ، عشایر شیعه و سنی بصره و جمعی از مردم ولایتمدار خوزستان در مصلی مهدیه امام خمینی (ره) اهواز برگزار شد.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار