تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۳
کد خبر: ۱۹۶۹۴۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه و مرزدار آبادان سه‌شنبه همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن یکبار دیگر اقتدار، عزت، سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان کشاندند.

 هزاران شهروند آبادانی حرکت خود را از خیابان یک احمدآباد آغاز و با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و ۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله تا مصلی نماز جمعه راهپیمایی کردند.

شرکت کنندگان را در راهپیمایی ۲۲ بهمن آبادان با در دست داشتن پرچم‌ها و تمثال مبارک مقام معظم رهبری ، امام راحل و شهید قاسم سلیمانی عشق و ارادت خود را به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره) و شهدا و ولایت نشان دادند.

عشایر عرب شهرستان آبادان با مشت‌های گره کرده فریادهای ضد استکباری الموت الاسرائیل و الموت الامریکا سر دادند و عزت و اقتدار ایرانیان را به رخ جهان کشیدند.
حضور اقشار و نسل‌های مختلف جامعه در کنار یکدیگر صحنه‌های از حماسه حضور را به تصویر کشیده که ملت ایران در هر شرایط و زمانی از آرمان های انقلاب اسلامی حراست خواهند کرد و این انقلاب به نسل و یا دوره خاصی تعلق ندارد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی آبادان همچنین شعارهای "مقاومت راه سلیمانی است مذاکره راه پشیمانی است"، "راه سلیمانی ما پاینده است"، "نه سازش نه تسلیم پیام ملت ایران است" یاد و خاطره شیهد سپهبد قاسم سلیمانی را زنده نگهداشتند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان در حاشیه راهپمایی ۲۲ بهمن به خبرنگار ایرنا گفت: حضور همه جانبه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اقتدارکشور و حرکت آن در مسیر تعالی را نشان می‌دهد.

سیدزین‌العابدین موسوی  افزود: دشمنان باید بدانند تا زمانی که ایران اسلامی از پشتوانه حضور مردم همیشه در صحنه برخوردار بوده و از هدایت‌های رهبر معظم انقلاب بهره‌مند است، نمی تواند در مسیر انقلاب خللی وارد کند.
وی با تقدیر از حضور با شکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت:مردم ایران اسلامی ثابت کردند که با بصیرت و شناخت از توطئه های دشمنان آگاهی دارند و با حضور به هنگام خود، دسیسه های دشمنان را به خودشان باز می گردانند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار