تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
کد خبر: ۱۹۵۴۷۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: کاروان پیک امید با سفر به مهمانشهر شهید محسن بنی‌نجار گتوند، برای مهاجران برنامه‌های فرهنگی هنری اجرا کرد.
 وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: در قالب طرح امداد فرهنگی، کاروان پیک امید کانون پرورش فکری با همکاری اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خوزستان در مهمانشهر شهید محسن بنی‌نجار شهرستان گتوند برای کودکان و نوجوانان مهاجر خارجی برنامه‌های فرهنگی هنری اجرا کرد.

قصه دوستی، پیام کاروان پیک امید کانون به مهاجران مهمانشهر گتوند

او افزود: مربیان کتابخانه‌های سیار کانون خوزستان و مربیان مرکز فرهنگی هنری کانون گتوند در این روز با اجرای برنامه‌های معرفی و اهدا کتاب، قصه‌گویی، نمایش فیلم، برگزاری کارگاه‌های کاردستی و بازی و سرگرمی از کودکان و نوجوانان دختر و پسر مهاجر افغانستانی مهمانشهر شهید محسن بنی‌نجار شهرستان گتوند استقبال کردند.

کیانی اظهار داشت: طرح امداد فرهنگی کانون خوزستان با هدف برقراری عدالت در بهره‌مندی همه کودکان و نوجوانان استان از فعالیت‌های کانون از زمستان سال ۱۳۹۷ آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

قصه دوستی، پیام کاروان پیک امید کانون به مهاجران مهمانشهر گتوند

طرح امداد فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با همکاری آموزش و پرورش عشایر خوزستان در مناطق عشایر نشین شهرستان شوش نیز برگزار شده است.

در جریان سیلابی که ابتدای امسال، استان خوزستان را فرا گرفت و موجب آبگرفتگی بسیاری از منازل در روستا‌های این استان شد، کتابخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به منظور التیام اتفاق رخ داده، به مناطق سیل زده سفر می‌کردند و با اهدا کتاب و اجرای برنامه‌های فرهنگی، به تاب آوری درخصوص سیلاب تلاش می‌کردند.

قصه دوستی، پیام کاروان پیک امید کانون به مهاجران مهمانشهر گتوندقصه دوستی، پیام کاروان پیک امید کانون به مهاجران مهمانشهر گتوند
مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار