تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
کد خبر: ۱۹۵۱۹۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس پلیس راه خوزستان گفت: پدیده یخ‌زدگی در جاده‌های کوهستانی و مرتفع استان به علت بارش برف و کاهش قابل توجه دما وجود دارد از این رو به رانندگان توصیه می شود برای تردد در این مسیرها زنجیر چرخ همراه داشته باشند و به منظور پیشگیری از حوادث رانندگی ، موارد ایمنی را کاملا رعایت کنند.

سرهنگ رضا دولتشاهی افزود: هم اکنون در محور کوهستانی اندیکا - تاراز - بازفت در شمال شرقی خوزستان یخ زدگی توام با مه غلیظ صبحگاهی وجود دارد.
وی با بیان اینکه در هیچ مسیرارتباطی برون شهری خوزستان محدودیت یا ممنوعیت تردد نداریم به رانندگانی که قصد عبور از جاده‌های کوهستانی را دارند توصیه کرد با توجه به کاهش دید افقی کمتر از ۱۰۰متر ، با سرعت مطمئنه و چراغ روشن حرکت کرده و به توصیه‌های ماموران پلیس و راهداری توجه کنند.
رییس پلیس راه خوزستان درادامه افزود: احتمال دارد پدیده یخ زدگی در جاده‌های مرتفع و کوهستانی خوزستان به علت تداوم سرما و کاهش دما بین ۵ تا هشت درجه ، ادامه داشته باشد.
سرهگ دولتشاهی به عموم شهروندان توصیه کرد تا بهبود شرایط جوی و رفع یخ زدگی جاده‌های کوهستانی و برف‌گیر ، سفرهای غیرضروری را انجام ندهند و این سفرها را به وقت دیگری موکول کنند.
در ۲ روز اخیر بیشتر راه‌های کوهستانی و شمال شرق خوزستان شاهد ریزش برف این رحمت الهی بودند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار