تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
کد خبر: ۱۹۵۰۶۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
به نیت شهادت سردار سلیمانی بیش از ۱۰۰ اصله نهال از سوی اداره حفاظت محیط زیست لالی با همکاری انجمن دوستداران محیط زیست و جمعی از همیاران محیط زیست کاشته شد.

زمانپور سرپرست اداره حفاظت محیط زیست لالی گفت: به نیت شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی بیش از ۱۰۰ اصله نهال از سوی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان با همکاری انجمن دوستداران محیط زیست لالی و جمعی از همیاران محیط زیست کاشته شد.

او با پر اهمیت برشمردن درختکاری در محیط‌های زندگی افزود: حفظ درخت و فرهنگ سازی درخت کاری در جامعه از جمله نیاز‌هایی است که باید در راستای حفظ روحیه نشاط و شادابی خود و دیگران صورت پذیرد.

زمانپور بیان داشت: به همین سبب ما به نیابت از شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان درخت خواهیم کاشت تا این شهرستان علاوه بر سرسبزی و زیبایی بیشتر بیش از پیش مزین و متبرک به نام نامی شهدای ایران اسلامی شود و امیدواریم با این حرکت و به برکت خون شهدا درختکاری در لالی به صورت حرکتی مردمی توسعه پیدا کند و شاهد این باشیم که هر شهروند به سهم خود در این حرکت فرهنگی و اجتماعی شرکت کند.

 سرپرست اداره حفاظت محیط زیست لالی در پایان با قدردانی و حمایت از این حرکت زیبا و پسندیده تصریح کرد: درخت یکی از پرثمرترین نعمت‌های پروردگار متعال است و درختکاری یکی از سنت‌های پسندیده‌ای است که در دین مبین اسلام بویژه از سوی پیامبر (ص) سفارش‌های موکدی بر آن شده است.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار