تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
کد خبر: ۱۹۳۶۱۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 اسماعیل نجار، معاون وزیر و رییس مدیریت بحران کشور روز شنبه از آبگرفتگی‌ها در نقاط مختلف اهواز بازدید کرد.

  رییس سازمان مدیریت بحران کشور صبح شنبه  وارد اهواز شد و بلافاصله به همراه کیامرث حاجی زاده، مدیر کل مدیریت بحران خوزستان، بهنام مریدی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب اهواز و ابراهیم قنبری، رییس آتش‌نشانی اهواز  به منطقه شهرک دانشگاه اهواز رفتند.

در حال حاضر شهرک دانشگاه اهواز بیشترین میزان آبگرفتگی در این شهرستان را دارد و از روز سه شنبه ماشین آلات و تجهیزات لازم برای تخلیه آب در آن منطقه مستقر شده اما  خانه‌های مردم در این منطقه در محاصره آب هستند و بسیاری از خودروها در پارکینگ‌های آپارتمان‌ها زیر آب هستند که تا زمان تخلیه کامل آب ،امکان خارج کردن آنها وجود ندارد.

نجار از تعدادی از منازل زیر آب رفته در این منطقه بازدید کرد و ضمن گفت وگو با اهالی آن منطقه قول مساعد پرداخت خسارت و  اهدا لوازم خانگی به آنها را داد.

وی سپس به کوی معین زاده رفت و از احداث کانال رو باز که از سوی سازمان آب و برق خوزستان و شرکت آب و فاضلاب اهواز انجام شده دیدن کرد و خواستار تسریع در انتقال آبگرفتگی شهر به رودخانه از طریق این کانال شد.

بر اساس گزارش ایرنا عصر روز دوشنبه هفته گذشته با بارش باران در خوزستان بیشتر مناطق خوزستان از جمله اهواز دچار آبگرفتگی شدند که با گذشت پنج روز همچنان برخی از مناطق این استان درگیر آبگرفتگی هستند.

در پی آبگرفتگی مناطق مختلف خوزستان و بر اساس تصمیم مدیریت بحران خوزستان مدارس چندین شهرستان این استان در سه روز کاری پایان هفته تعطیل، و ادارات شهرستان های اهواز، آبادان وکارون نیز روز سه شنبه گذشته تعطیل اعلام شد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار