تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
کد خبر: ۱۹۳۰۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری اعضای یک باند سارقان خودرو که بعد از سرقت اقدام به اوراق و سپس فروش قطعات خودرو می‌کردند، خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند  اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و منزل در برخی از نقاط اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ این فرماندهی موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی، اعضای یک باند پنج نفره سرقت خودرو و منزل را در خصوص سرقت‌های رخ داده شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی، دستگیر کنند.

دالوند بیان کرد: در بازرسی‌های انجام شده از مخفیگاه متهمان، اموال سرقتی زیادی از جمله سه دستگاه خودروی سواری پراید که به صورت صد درصد اوراق شده بودند، یک دستگاه موتورسیکلت، هشت حلقه لاستیک زاپاس خودرو، تلویزیون‌های خانگی، پمپ‌های آب، باطری خودرو و مقادیر زیادی لوازم برقی و گازی منزل کشف و سارقان در بازجویی‌های پلیسی به ۱۱ فقره سرقت خودرو و منزل در نقاط مختلف اهواز اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی اهواز با اشاره به تحویل متهمان به مرجع قضایی، تصریح کرد: تجهیز خودرو به وسایل بازدارنده از سرقت از مهم‌ترین راهکارهای موثر در پیشگیری از سرقت خودرو است.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار