تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۱
کد خبر: ۱۹۲۹۰۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)خوزستان:
 فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)خوزستان گفت: حضور آحاد مردم در صحنه از عوامل اصلی موفقیت ملت ایران و پشتوانه اصلی برای تداوم انقلاب محسوب می شود.

  سردار سرتیپ حسن شاهوارپور شامگاه سه شنبه در کنگره ملی عصمت پورانوری شهیده شاخص کشوری و یک هزارو ۶۷۴ شهیده استان خوزستان در حسینیه ثارالله دزفول اظهار کرد: ملت ایران و به ویژه مردم خوزستان و شهرستان دزفول همواره به دنیا یادآوری می کنند که هزینه مقاومت از هزینه سازش کمتر است.

وی افزود: مقاومت، سختی و شهادت و محاصره اقتصادی دارد. هر آنچه که دشمن برای تسلیم شدن ما به کار می برد به مقاومت و سختی کشیدن نیاز دارد اما همه اینها در مقابل هزینه سازش که دشمنان ما به دنبال آن هستند ارجح است. 

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با بیان اینکه دشمنان در تلاش هستند که ایستادگی مردم ایران را تمام کنند، گفت: ما سختی های جنگ تحمیلی را فراموش نمی کنیم اما قصد نداریم آه و ناله و نگرانی را به مردم یادآوری کنیم بلکه می خواهیم افتخارات و سرافرازی ها را یادآوری کنیم.

سردار شاهوارپور ادامه داد: در جریان اعتراضات به حق مردم پس از گرانی بنزین، عوامل کمین کرده دشمن وارد صحنه شده و مال و اموال بسیاری را که برای مردم محترم هستند مورد تعرض قرار دادند. اگر در زمان جنگ تحمیلی نیز مقاومت و بصیرت مردم و رزمندگان نبود دشمن وارد کوچه و خیابان ها می شد و فجایع زیادی به بار می آورد.

وی، یکی از عوامل موفقیت ملت ایران در جنگ تحمیلی را تبعیت از ولایت عنوان کرد و گفت: یکی دیگر از عوامل موفقیت ملت ایران که پشتوانه اصلی برای تداوم انقلاب محسوب می شود نیز حضور آحاد مردم است که عمق استراتژیک نظام  نیروهای مسلح محسوب می شود.

فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)خوزستان با اشاره به برجسته بودن نقش زنان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی، یادآور شد: پشتیبانی امکاناتی از رزمندگان، تشویق و اعزام فرزندان و همسران به جبهه های جنگ، تربیت فرزندان در غیاب همسران، چرخاندن امرار معاش زندگی در شرایط اقتصادی نامطلوب از جمله اقدامات زنان کشور به ویژه بانوان دزفولی در ایام هشت سال دفاع مقدس است که جای تقدیر دارد.

سردار شاهوارپور با اشاره به سهم بالای شهدای زن در کشور گفت: زنان در بحث ایستادگی، مبارزه و تلاش برای مقاومت در زمان جنگ تحمیلی سهم برابری با مردان دارند.

وی در ادامه با بیان اینکه امروزه دشمن حجاب و کانون خانواده را مورد هدف قرار داده است، عنوان کرد: دشمن به دنبال این است که هویت ما که همان کانون گرم خانواده و عفت خواهران و مادران ما است را از بین ببرد که باید نسبت به این موضوع هوشیار باشیم.

سردار شاهوار پور ادامه داد: دشمنان با رواج بدحجابی در جامعه و بی‌غیرتی مردان قصد ضربه زدن به کشور ما را دارند زیرا زمانی که مرد تعلق خاطری به خانواده خود نداشت نسبت به جامعه نیز دغدغه ندارد.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در محافل آموزشی کشور به ویژه مدارس و دانشگاه ها عنوان کرد: هویت واقعی ما در فضای عفت و پاکدامنی نهفته است؛ بنابراین اگر انتظار داریم که یک نسل گره گشا، متعهد و سالم برای جامعه تربیت شود این امر فقط در دامن زن های عفیف و پاکدامنی محقق می شود که می توانند بار سنگین مسئولیت را به سر منزل مقصود برسانند.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار