تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱
کد خبر: ۱۹۲۸۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 سرکنسول سفارت قزاقستان در دیدار از شرکت فولاد خوزستان خواستار تعامل مشترک با این شرکت بزرگ فولادی شد.

به گزارش روابط عمومی، دولتان نیاسان سرکنسول سفارت قزاقستان به همراه نماینده وزرات امور خارجه در اهواز، با حضور علی محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان و بهمن تجلی زاده معاون فروش و بازاریابی، شرایط تجارت بین دو کشور ایران و قزاقستان را بررسی کردند.

سرکنسولگری کشور قزاقستان با هماهنگی اتاق بازرگانی ایران، آمادگی کشور خود را برای ایجاد نمایندگی در این کشور عنوان کرد و گفت: فولاد خوزستان شرکت بزرگ و معتبر در زمینه فولاد است و با بررسی بعمل آمده از روند تولید و تکنولوژی بکار رفته در این شرکت، ایجاد تفاهم و همکاری با این بنگاه بزرگ اقتصادی مایه افتخار ما خواهد بود.

دولتان نیاسان با اشاره به مسیر ریلی موجود افزود: مسیر ریلی بندر ترکمن مسیری مطمئن برای صادرات محصولات فولادی به صورت مستقیم و با کمترین هزینه به کشور قزاقزستان می‌باشد.

محمدی مدیرعامل فولاد خوزستان در این نشست بر ظرفیت بالای تولید فولاد در شرکت تاکید کرد و گفت: 75 درصد از تولید فولاد خوزستان قابلیت صادرات دارد و سابق بر این، همین مقدار نیز به کشورهای مختلف صادر می‌شد؛ ولی در حال حاضر با توجه به نیاز بازار داخلی میزان 50 درصد تولید این شرکت درون کشور مصرف می‌شود.

محمدی افزود: سهولت برای حمل و ارسال محصولات، قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات تولیدی، فرآیندهای تولیدی استاندارد و حضور نیروهای متخصص شرکت فولاد خوزستان همگی بستر مناسبی برای سرمایه‌گذاری در این حوزه است و کشور قزاقزستان جهت تعامل و همکاری می‌تواند از طریق اتاق بازرگانی اقدام نمایند. شرکت فولاد خوزستان آمادگی پذیرش گروه‌های تحقیقاتی این کشور را دارد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار