تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
کد خبر: ۱۹۲۸۵۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
ششمین جشنواره سراسری شعر جلوه‌های آفرینش، با هدف ترویج و تحکیم آموزه‌های دینی - اخلاقی در نیمه دوم بهمن ماه سال جاری در شهرستان رامهرمز برگزار می‌شود.

 عبدالرضا باغ‌شیرین، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز با اعلام این خبر گفت: ششمین جشنواره سراسری شعر جلوه‌های آفرینش، با هدف ترویج و تحکیم آموزه‌های دینی - اخلاقی، اعتلای شعر، تکریم شاعران، کشف استعدادهای جوانان و ایجاد ارتباط بین شاعران، نیمه دوم بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۲۵ دی ماه جاری است، افزود: ششمین جشنواره سراسری شعر جلوه‌های آفرینش، در دو بخش سپید و کلاسیک با موضوعات سیره اخلاقی و عملی پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار(ع)، آموزه‌ها و معارف دینی (حجاب، عفاف، نماز، اعجاز و عظمت قرآن)، بزرگان شعر و ادب فارسی، فرهنگ، اقتصاد مقاومتی و انقلاب اسلامی و موضوع آزاد، اواخر بهمن ماه در شهرستان رامهرمز برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، باغ‌شیرین اظهار کرد: شرکت در این جشنواره برای عموم شاعران کشور آزاد است و هر شاعر می‌تواند با ارسال حداکثر سه اثر در هر بخش جشنواره شرکت کند. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به صورت تایپ شده در یک طرف برگ A۴ و یا در قالب سی‌دی به آدرس دبیرخانه جشنواره واقع در خوزستان، شهرستان رامهرمز، میدان ارشاد، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز ارسال یا به ایمیل ershad.rmz @gmail.com ارسال کنند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار