تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
کد خبر: ۱۹۲۷۳۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 بروز پدیده مه گرفتگی موجب شده تعدادی از پروازهای ورودی و خروجی صبح دوشنبه فرودگاه اهواز باطل و تعدادی نیز با تاخیر انجام شوند.

 برابر اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی اهواز، پروازهای  شماره ۴۵۸۷ هواپیمایی ماهان در ساعت ۷:۲۰ دقیقه، پرواز هواپیمایی زاگرس با شماره ۴۰۱۶ در۷:۳۰ دقیقه ، پرواز ۸:۴۵ دقیقه قشم ایر به شماره ۱۲۱۳ و پرواز شماره ۹۵۷ هواپیمایی ایران ایرتور در ساعت ۹ صبح امروز به مقصد تهران باطل شدند.

همچنین پروازهای ورودی فرودگاه اهواز از مبدا تهران مربوط به همین شرکت‌هایی هواپیمایی به ترتیب از ساعت ۶:۱۰ دقیقه با شماره ۴۵۸۶، ۶:۲۵ دقیقه با شماره ۴۰۱۷، ۸ صبح با شماره ۱۲۱۲ و ۷:۴۵ دقیقه به شماره ۹۵۶ باطل اعلام شدند.

علاوه بر این چهار پرواز خروجی فرودگاه اهواز متعلق به شرکت های هواپیمایی کارون در ساعت هفت صبح با شماره  ۲۶۲۳ به مقصد اصفهان، هواپیمایی کاسپین در ساعت ۷:۵۵ دقیقه با شماره ۰۲۱ به مقصد تهران، کارون در ۸ صبح به شماره ۲۵۵۱به مقصد خارک، آتا در ساعت ۱۰:۲۰ دقیقه با شماره ۵۶۳۶ به مقصد تهران به دلیل وجود پدیده مه با تاخیر انجام می شوند.

مسئولان فرودگاه اهواز از مسافران خواستند پیش از عزیمت به فرودگاه با اطلاعات پرواز به شماره تلفن ۱۹۹ تماس بگیرند و از هرگونه نوسان زمانی ایجاد شده اطلاع پیدا کنند.

تهران، اصفهان، یزد، شیراز، نوشهر، رشت، تبریز، مشهد، کیش، ساری، بندر عباس، عسلویه و خارک مسیرهای پروازی از اهواز و برعکس هستند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار