تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۳
کد خبر: ۱۹۲۶۲۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 شهردار آبادان گفت: تلاش نیروهای خدماتی شهرداری در مناطق سه‌گانه شهری تا رفع کامل آب‌گرفتگی معابر ادامه دارد.

حسین حمیدپور  با اشاره به اینکه حجم آب‌گرفتگی در برخی مناطق شهری از جمله ذوالفقاری بیشتر از سایر مناطق است، افزود: آنچه مشخص است اینکه بارش باران در آبادان از حد نرمال بسیار بیشتر بوده و به دلیل تداوم چندساعته بارش‌ها، مشکل آب‌گرفتگی به طور تقریبی در بیشتر مناطق به وجود آمده است.

وی اظهار کرد: از همان ساعات اولیه آغاز بارندگی در آبادان، تمامی نیروهای خدماتی و مدیران مناطق و نواحی مختلف در مناطق سه‌گانه شهری را فراخوان کردیم تا با حضور در مناطق تعیین شده، تا در راستای کمک به رفع مشکل آب‌گرفتگی اقدام کنند.

شهردار آبادان با تأکید بر حضور خود و تمامی مدیران مربوطه در شهرداری در پای‌کار به جهت تلاش برای به حداقل رساندن مشکلات شهروندان ناشی از آب‌گرفتگی معابر، تصریح کرد: در حال حاضر شرایط بارش باران به گونه ای است که بر روند کار نیروهای خدمات رسان تأثیر گذاشته و تلاش همکاران ما چندان احساس نمی شود اما با این حال تلاش‌هایمان را افزایش می دهیم و تا رفع کامل آب‌گرفتگی این فعالیت‌ها ادامه دارد.

حمیدپورعمده مشکل آب‌گرفتگی را در منطقه ذوالفقاری عنوان کرد و یادآور شد: ضروری است تا دیگر دستگاه‌ها نیز برای رسیدگی به وضعیت بحرانی پیش آمده، وارد عمل شوند و برای عادی شدن شرایط و برطرف شدن مشکل آب‌گرفتگی سطح همکاری‌هایشان را افزایش دهند.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار