تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
کد خبر: ۱۹۲۲۷۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 در چند روز اخیر رسانه های معاند با داغ کردن هشتک ماهشهر در شبکه های اجتماعی موجی از اتهام و تخریب علیه کشور راه انداختند ولی واقعیت ماجرا چیز دیگری بود.

 بعد از چند روز آشوب، برنامه بدون تعارف بخش 20:30 شبکه دو به سراغ خانواده شهید صیادی رفت که صحبت هایی که در این برنامه مطرح می شود و هول در دل ضدانقلاب و سعودیها می اندازد و برای اینکه ماهیت این حرکت تروریستی در نیزارهای ماهشهر افشا نشود با اکانتهای فیک دست به کار شدند تا با پیش دستی خبری، مانع افشای حقیقت شوند.

این رسانه های عنود و دروغ پراکن فضای دروغ را بازهم داغ کرده و شایعه عجیب و غریب کشتار و به رگبار بستن مردم توسط پاسداران سپاه را در توئیتر داغ کردند؛ آن هم بدون هیچ سند و عکس و فیلمی.

«بدون تعارف» این هفته، روایتی بود از زندگی شهید صیادی و مظلومیت او و خانواده اش که تاثیر زیادی را در مخاطبان گذاشته و تاثرات آنها را برانگیخته بود. این شهید، در جریان برخورد با گروهک تروریستی به شهادت رسیده بود.

اما واقعیت ماجرای داغ شدن هشتک ماهشهر چه بود؛ در بحبوحه آشوب های بنزینی چند عضو گروهک تروریستی وابسته به عربستان در پشت نیزارهای در مسیر ماهشهر به امیدیه و در نزدیکی محل سکونت کارکنان آن پنهان شده و از تردد مواد اولیه و تغییر شیفت کارکنان ممانعت به عمل می آورند تا پتروشیمی راتعطیلی و باعث وقوع انفجار شوند.

حافظان امنیت به مقابله می روند و در این میان شهید رضا صیادی به شهادت می رسد ولی نیروهای ضدجاسوسی این گروهک را در میان نیزارها متلاشی می کنند.

حالا کاربران فیک توییتری و مزدوران سعودی و شبکه ضدانقلاب برای آن جلادان تروریست عزا گرفته اند.

هرچند تمام تلاششان را کردند تا با تحریف حقیقت با پروپاگاندای رسانه ای جای جلاد و شهید را عوض کنند اما حقیقت ماهشهر با خون صیادی ها چهره کریه سعودی ها و مزدورانشان را نشان داد.

مرجع / مـهـر