تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
کد خبر: ۱۹۲۰۹۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرماندار اهواز در رابطه با احراز صلاحیت نامزدهای انتخاباتی گفت: پس از ثبت نام اطلاعات داوطلبان به صورت آنلاین به هیئت نظارت، وزارت کشور و ستاد انتخاباتی مرکزی اعلام و به ارگان‌های چهارگانه جهت استعلام ارسال می‌شود.
 جمال عالمی نیسی صبح امروز با حضور در حوزه مرکزی ثبت نام نامزدهای انتخاباتی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر اساس دستور وزیر کشور بر اساس مفاد ماده 45 دستور ثبت نام از نامزدهای انتخاباتی در سراسر کشور آغاز شد.

وی با بیان اینکه  امروز، روز اول ثبت نام از داوطلبان انتخاباتی است، افزود: ثبت نام روزانه به مدت ده ساعت  از ساعت 8 صبح لغایت 6 بعد از ظهر انجام می‌شود.

فرماندار اهواز،گفت: ثبت نام نامزدهای حوزه‌های انتخابیه حمیدیه، کارون و باوی به عنوان حوزه‌های فرعی، در حوزه اهواز انجام می‌شود.

عالمی نیسی با بیان اینکه داوطلبان در زمان ثبت نام اصل مدارک خود را به همراه داشت باشند، بیان کرد: داوطلبان در زمان ثبت نام از آوردن همراه با خود خوداری کنند.

وی بیان کرد: فرایند ثبت نام کاملا الکترونیک است و انتخابات به استثنا رأی گیری و شمارش آرا به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

عالمی نیسی در رابطه با احراز صلاحیت نامزدهای انتخاباتی عنوان کرد: پس از ثبت نام اطلاعات داوطلبان به صورت آنلاین به هیئت نظارت، وزارت کشور و ستاد انتخاباتی مرکزی اعلام و به ارگان‌های چهارگانه جهت استعلام ارسال می‌شود.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020