تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
کد خبر: ۱۸۸۶۷۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان مطرح کرد؛
 رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان از یخ و آب معدنی به عنوان دو نیاز اساسی در مرزهای اربعین استان خوزستان یاد کرد.

سید محمود موسوی اظهار کرد: به منظور مدیریت حجم بالای زائران حسینی روز گذشته جلسه ای با کنسولگری بصره، یکی از مدیران ملی عتبات و پایانه عراق داشتیم که مشکل کمبود اتوبوس برای جابجایی زائران در عراق حل شد.

وی با اشاره به روان بودن حرکت زائران حسینی ادامه داد: زائران بدون هیچ گونه مشکلی در حال حرکت به سمت کربلا و نجف اشرف هستند. به حمدلله خدمات و پشتیبانی ها تاکنون خیلی خوب بوده و تلاش می شود که این وضعیت مطلوب خدمات رسانی تا پایان ایام اربعین استمرار داشته باشد.

موسوی عنوان کرد: نیاز مبرم زائران حسینی به آب معدنی و نیاز شدید به یخ دو مورد اصلی این روزهای استان است چون با توجه به افزایش تعداد زائران و گرمای شدید باید این دو قلم نیاز آنها به اندازه کافی تامین شود.

رئیس ستاد عتبات عالیات استان خوزستان با اشاره اینکه در حال حاضر حجم زائران در هر دو مرز نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش پنج برابری داشته است، گفت: در مرز چذابه روال خدمات رسانی و تردد زائران حسینی به نحو احسن انجام می شود و آب، اقلام خوراکی، وعده های غذایی گرم، یخ و همچنین اسکان زائران به نحو مطلوبی فراهم  شده است.

موسوی در پایان با تقدیر از مواکب و مردم شریف خوزستان برای پذیرایی از زائران حسینی عنوان کرد: موکب ها به خوبی از زائران پذیرایی و زائران حسینی نیز شب با استراحت در مواکب تایم حرکت خود را به ساعت های صبح موکول می کنند.


مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار