تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
کد خبر: ۱۸۸۶۲۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیر توزیع برق ناحیه جنوب گفت: مشکل روشنایی مسیر خرمشهر - شلمچه برطرف شده و تمام موکب های مستقر در این گذرگاه مرزی از برق پایدار بهره مند شدند.

اکبر ناصری  تعداد تیرهای برق ایجاد شده در این مسیر را  ۶۹ اصله بیان کرد و گفت:  به منظور تامین روشنایی مسیر شلمچه ۹ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و متوسط اجرا شد همچنین هفت دستگاه ترانس برق و  ۱۳۰ دستگاه پروژکتور نصب شد.

وی هشت کیلومتر شست و شوی شبکه فشار متوسط در مسیر شلمچه را از دیگر اقدامات مدیریت برق جنوب در این گذرگاه مرزی عنوان کرد و گفت: در این راستا علاوه بر سیم کشی ۲ کیلومتر برق فشار متوسط ، ۱۰ دستگاه چراغ نصب و ۱۲ دستگاه ترانس نیز اصلاح شد.

ناصری در خصوص تامین برق پارکینگ شلمچه گفت: روشنایی پارکینگ قدیمی شلمچه به طور کامل تامین شده و شبکه برق پارکینگ جدید نیز احداث شده ولی از آنجا که ماشین آلات راهسازی در حال انجام عملیات هستند سامانه روشنایی نصب نشده که پس از اتمام عملیات راهسازی سریعا چراغ ها نصب و روشنایی این پارکینگ نیز تامین می شود.

در مسیر ۱۵ کیلومتری میدان مقاومت خرمشهر تا مرز چذابه ۴۰۰ موکب برپا شده است.

به گزارش ایرنا مدیریت توزیع برق ناحیه جنوب خوزستان شهرهای آبادان، خرمشهر و اروندکنار را با ۱۴۰ هزار مشترک پوشش می دهد. 

اربعین پارسال بیش از ۵۳۵ هزار زائر ایرانی و خارجی از مرز شلمچه تردد کردند که از این تعداد ۳۹۶ هزار و ۶۷۲ زائر ایرانی و ۱۳۸ هزار و ۴۷۰ نفر زائر خارجی بودند.

شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر مهمترین گذرگاه مرزی استان خوزستان برای تردد زائران اربعین حسینی است.

حرکت کاروان‌های اربعین حسینی به سمت ۲ گذرگاه بین المللی چذابه و شلمچه در استان خوزستان با شتاب در حال انجام است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار