تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
کد خبر: ۱۸۷۶۱۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) خرمشهر خبر داد:
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) خرمشهر از توزیع ۵۰ دستگاه یخچال و ۵۰تخته فرش بین مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی خبر داد.

علی ناصر زاده اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون  ۵۰دستگاه یخچال و۵۰تخته فرش بین مددجویان متضرر از سیل توزیع‌شده است.

وی پرداخت وام کارگشایی تا سقف ۵ میلیون تومان را ازجمله کمک‌های کمیته امداد به سیل‌زدگان برشمرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون۷۰ خانوار از این تسهیلات استفاده کردند.

رئیس کمیته امداد خرمشهر در ادامه از خسارت به  ۵۲ طرح اشتغال مددجویی در جریان سیل خوزستان اشاره کرد و افزود: میزان خسارت  ۶میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال برآورد شده است  که مشاغلی همچون  کشاورزی و دامداری‌های دام سبک  را شامل می‌شود.

ناصر زاده بابیان اینکه برخی از طرح‌های اشتغال مشمول بیمه حوادث بوده‌اند،  افزود: با هماهنگی انجام‌شده افراد خسارت‌دیده به جهاد کشاورزی و فرمانداری‌ها معرفی شدند تا نسبت به دریافت خسارت وارده از محل اعتبارات پیش‌بینی‌شده بهره‌مند شوند.

رئیس کمیته امداد خرمشهر در ادامه گفت: در مرحله  نخست به ۲۵ طرح  اشتغال مددجویی به اعتبار دو میلیارد و ۵۰ میلیون ریال  کمک بلاعوض به مجریان طرح‌های اشتغال خسارت‌دیده ناشی از سیل پرداخت شد.

وی با یادآور شدن اینکه میزان کمک‌های توزیع‌شده توسط این کمیته به مددجویان متضرر در روزهایی نخست سیلاب به‌صورت کمک‌هایی نقدی و غیر نقدی به ارزش ریالی ۱۰۵ میلیون تومان بوده است، بر نیاز بیشتر سیل‌زدگان به دریافت مساعدت تاکید کرد.

وی گفت: توزیع این اقلام بخشی از نیازهای این افراد را تأمین کرده است و با کمک افراد خیر می‌توان درصدد رفع نیازهای دیگر اقدام کرد.

 ناصر زاده شماره‌حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ نزد بانک ملی با شناسه واریز ۸۸۰۲۵۷۵۷۰  و همچنین کد ussd: *۸۸۷۷*۰۶۱۶# و یا تماس با شماره‌های ۰۶۱۵۳۵۲۴۴۹۴ و ۰۶۱۵۳۵۲۷۲۷۸ برای واریز وجه علاقه‌مندان کمک به سیل‌زدگان نیازمند اعلام کرد
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار