تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
کد خبر: ۱۸۷۶۱۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۵۵ فقره قرارداد سرمایه‌گذاری، از ابتدای امسال تاکنون در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان منعقد شده است.

اخلاق محمدیان بیان کرد: در این مدت قرارداد واگذاری حق انتفاع زمین به مساحت ۱۶ هکتار در شهرک ها و نواحی صنعتی خوزستان منعقد و به سرمایه گذاران بخش تولید واگذار شده است.
وی با اشاره به اینکه قراردادهای منعقده بیشتر در زمینه فلزی و شیمیایی است افزود: پیش بینی می شود با بهره برداری از این واحدهای صنعتی برای ۵۲۵ نفر اشتغال جدید ایجاد می شود.
وی ادامه داد: واگذاری زمین در ۵۱ شهرک و ناحیه صنعتی خوزستان انجام می‌شود و شهرک‌های صنعتی اهواز ۲ ، اهواز چهار و اهواز سه بیشترین واگذاری‌ها را به خود اختصاص داده اند.
محمدیان ادامه داد: از بین ۱۰ هزار و ۳۰۸ هکتار زمینی که در اختیار این شرکت است یک هزار و ۹۳۹ هکتار زمین در قالب سه هزار و ۱۴۲ فقره قرارداد واگذار شده است.
وی گفت: تاکنون یک هزار و ۶۰۳ واحد صنعتی در این زمین ها به بهره برداری رسیده که بر اساس جوازهای تاسیس و پروانه های صادره، منجر به اشتغال ۲۵ هزار و ۳۰۵ نفر شده است.
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان افزود: به منظور استقرار واحدهای صنعتی کوچک و متوسط و جذب سرمایه گذار در خوزستان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب وجود دارد که بستر لازم از جمله تامین زمین مورد نیاز و انجام خدمات عمومی شامل آب، برق، گاز و زیرساخت های دیگر در آنها مهیا و زمینه برای فعالیت، اشتغال و تولید صنایع در این استان فراهم شده است.

در خوزستان ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی وجود دارد که بیش از ۲۵ هزار نفر در این فضاها مشغول کار هستند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار