تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
کد خبر: ۱۸۷۵۱۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر حج و زیارت خوزستان گفت: براساس آمار سامانه سماح نزدیک به ۶۰۰ هزار نفر تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند که تقریبا ۱۰ درصد یا به عبارتی ۶۰ هزار نفر خوزستانی هستند.
اظهار داشت: اربعین حسینی برای مسئولان استانی خوزستان به عنوان مسأله اولویت‌دار است و برنامه‌ریزی برای پیشبرد اهداف از ماه‌های گذشته انجام شده است.

وی بیان کرد: تمامی کمیته‌های زیرساختی، ایمنی و انتظامی، اسکان، تغذیه و جذب مشارکت های مردمی توسط بخش‌های مختلف رصد و سالانه شاهد رفع تعداد بسیاری از گره‌ها بودیم.

مدیر حج و زیارت خوزستان عنوان کرد: اربعین سال جاری پیش‌بینی می‌شود باتوجه به حذف گذرنامه، آمار زائران امام حسین(ع) بیش از دو برابر تعداد سال‌های گذشته باشد.

وی با اشاره به آمادگی استان خوزستان برای پذیرش زائران اربعین حسینی، گفت: براساس آمار سامانه سماح نزدیک به 600 هزار نفر تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند که تقریبا 10 درصد یا به عبارتی 60 هزار نفر خوزستانی هستند.

مدیر حج و زیارت خوزستان با بیان این‌که خوزستان بعد از تهران در رتبه دوم نام‌نویسی سامانه سماح است، اظهار داشت: زائران اربعین حسینی حتما در این سامانه ثبت‌نام کنند و این نام‌نویسی به مدیران فرصت می‌دهد تا به نحو احسن جمعیت را مدیریت کنند.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار