تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
کد خبر: ۱۸۷۵۱۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

طرح ایجاد سند تحول در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با رویکردی جامع و یکپارچه و با هدف بهبود عملکرد سازمانی و افزایش کارایی و اثر بخشی (بهره وری) آغاز شد.

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نخستین در جلسه بررسی تهیه سند تحول این شرکت با اشاره به ضرورت بازنگری در رویه ها و فرآیندهای سازمانی اظهار کرد: با توجه به تغییرات مستمر و سریع در صنعت نفت و ظهور سیستم های اطلاعات و فناوری های نوین، ایجاد تغییر و تحول در سازمان به منظور بهینه سازی روش ها و فرآیندهای انجام کار، بازنگری رویه ها، دستورالعمل ها و افزایش کارایی و بهبود عملکرد سازمان امری اجتناب ناپذیر است.

احمد محمدی گفت:‌ بر این اساس تهیه سند تحول بر اساس اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت همراه با برنامه های اجرایی و عملیاتی در سال جاری در دستور کار قرار گرفت و طی برنامه زمانبندی با برگزاری نشست های تخصصی و بهره گیری از نظرات ارزشمند مدیران وکارشناسان نسبت به تهیه آن اقدام خواهد شد.

وی افزود: مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در سه بعد کسب و کار، سازمانی و وظیفه ای، تعیین اهداف و برنامه های تولیدی، بازنگری سناریوهای توسعه مخازن، تدوین روش های عملیاتی برای طرح کلان 28 مخزن، تدوین اهداف و برنامه های بازسازی و نوسازی تاسیسات، ماشین آلات و خطوط لوله و چالش های گازسوزی از جمله محورهای سند تحول هستند.

محمدی، بازنگری ساختار سازمانی، ساماندهی طرح ها و پروژه ها، پیاده سازی سیستم مدیریت اطلاعات، ‌مستندسازی و مدیریت دانش و بازآرایی نیروی انسانی را از دیگر محورهای سند تحول شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب عنوان کرد.

وی تصریح کرد: این سند مطابق با استراتژی های سازمان و بر اساس اسناد بالادستی تهیه و برای دستیابی به اهداف و چشم انداز سازمانی و افزایش بهره وری پیاده سازی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از همه مدیران، روسای ادارات ستادی و مدیران عامل شرکت های تابع خواست در اجرای این طرح مشارکت حداکثری داشته باشند.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار