تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
کد خبر: ۱۸۷۳۴۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان یکی از مشکلات جامعه کارگری استان را واگذاری غیراصولی برخی از شرکت ها به بخش خصوصی دانست و گفت: این شرکت ها باید به افرادی واگذار شود که قادر به مدیریت آنها باشند.  

به گزارش  روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، سیدنور محمدپور در آیین تجلیل از ۱۶ تعاونی برتر خوزستان که با حضور مسوولان کشوری و استانی و جمعی از اعضای تعاونی ها و اتحادیه های تعاونی در مجتمع فجر اهواز برگزار شد، بیان کرد: تعاونی ها برای اثرگذاری در بخش اقتصادی کشور باید نوآوری داشته باشند؛ همچنین ارتقای کیفیت محصولات صادراتی یک اصل مهم است که باید به آن توجه شود.

وی یکی از مشکل‌های جامعه کارگری را در پارسال، واگذاری غیراصولی برخی از شرکت ها به بخش خصوصی دانست و گفت: این شرکت ها باید به افرادی واگذار شود که قادر به مدیریت آنها باشند.

وی افزود: در ارزیابی عملکرد سال 97 مدیران کل در حوزه تعاون، بخش تعاونی خوزستان در کشور رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

محمدپور در ادامه کل اعتبارات اختصاص یافته به خوزستان را برای ایجاد اشتغالزایی در پارسال سه هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال برشمرد و گفت: تاکنون ۲ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال در قالب ۲ هزار و ۲۳۳ طرح این تسهیلات را از بانک ها دریافت کرده اند.

او با اشاره به رتبه دوم خوزستان در ایجاد اشتغال از طریق مشاغل خانگی و کارورزی گفت: همچنین ۲۲۵ طرح تعاونی در قالب ۳۱۰ میلیارد ریال به بانک های خوزستان معرفی شده است.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020