تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
کد خبر: ۱۸۷۲۹۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: سه سایت پرسرعت روستایی  همراه اول دالان، تل شور میداود و میداود سفلی در شهرستان باغملک ، از ابتدای شهریور تاکنون نصب و راه اندازی شد. 

به گزارش  روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان رحیم فلاح زاده بیان کرد: در راستای توسعه شبکه ارتباطی در روستاها به منظور کاهش شکاف دیجیتالی بین شهرها و روستاها، از ابتدای شهریور امسال تاکنون سایت های همراه اول روستاهای دالان، تل شور میداود، میداود سفلی از توابع شهرستان باغملک با تکنولوژی پرسرعت  ۲G و ۳G نصب وراه  اندازی شدند.
وی گفت: برای راه اندازی این سایت ها بیش از ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سرمایه گذاری شده است. 
فلاح زاده ادامه داد:  بانصب و راه اندازی این سایت ها ساکنان روستاهای تل شور میداود، میداود سفلی و دالان و روستاهای اطراف و نزدیک از نعمت تلفن همراه اول برخوردار شدند و روستاییان می توانند با استفاده از اینترنت پرسرعت همراه اول از خدمات دولت الکترونیک استفاده کنند.

شرکت مخابرات خوزستان به بیش از پنج میلیون مشترک همراه اول در ۲ استان خوزستان و لرستان خدمات رسانی می کند.

باغملک در شرق خوزستان واقع است و با شهرستان های رامهرمز، ایذه، هفتگل، مسجد سلیمان در خوزستان، و استان‌ کهگیلویه و بویراحمد هم‌مرز است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار