تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
کد خبر: ۱۸۳۳۹۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما خوزستان گفت: تاسیس 17 مدرسه جدید در 14 شهر استان از جمله شهرهای فاقد مدارس سما، در دست اقدام است.

مهرداد افشون در جلسه شورای نظارت و هماهنگی سما استان خوزستان، با اشاره به اینکه ما موظف هستیم دانشگاه و مدارسی در تراز انقلاب برپا و مدیریت کنیم، این امر را با حضور مدیریت جدید در دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان سما ممکن دانست و اظهار کرد: در این زمینه، سند بنیادین آموزش و پرورش، پیاده سازی شده است و شاخص‌های مدارس، مدارس اسلامی و دینی است.

وی افزود: با توجه به اینکه توجه به ساحت‌های تعلیم و تربیت در ابعاد مختلف مورد توجه است، در سال جاری شاهد به کارگیری روحانیون جوان، با انرژی و با روحیه در مدارس خود خواهیم بود.

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما خوزستان با اشاره به گفته مقام معظم رهبری مبنی بر نیاز صحنه امروز به مدیران شجاع، امیدوار، انقلابی و افرادی که دغدغه انقلاب و نظام را داشته باشند، گفت: از آنجا که بنیان تعلیم و تربیت هر جامعه، مدارس آن جامعه هستند، در تلاش هستیم با به کارگیری افراد دلسوز نظام و دلسوز انقلاب، مدارس خود را بر این اساس برنامه‌ریزی کنیم.

افشون با تشکر از همکاری مشاور مدیرکل و مسئول مدارس غیرانتفاعی اداره نوسازی استان خوزستان در خصوص راه‌اندازی مدارس، افزود: با توجه به تاکید دکتر طهرانچی و دکتر منظری توکلی بر توسعه مدارس، این مبحث به صورت جدی در سطح استان در دستور کار قرار گرفته است. تاسیس 17 مدرسه جدید در 14 شهر استان از جمله شهرهای فاقد مدارس سما، در دست اقدام است.

همچنین سید محمود میر، مشاور مدیرکل و مسئول مدارس غیرانتفاعی اداره‌ نوسازی خوزستان ضمن تشکر از مجموعه سما استان برای تعاملات در مسائل مدارس و همچنین تاکید بر ضروری بودن این تعاملات برای پیشبرد اهداف طرفین، گفت: نگاه ما به دانشگاه آزاد اسلامی، نگاه به یک موسسه حقوقی استاندارد است و با توجه به سابقه آموزشی این دانشگاه و حرکت رو به جلوی سازمان سما و همچنین وجود مدارس سما در سطح مدارس خوب استان، در زمینه تاسیس و راه‌اندازی مدارس سما حمایت‌های لازم را انجام خواهیم داد.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار