تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲
کد خبر: ۱۸۳۰۸۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رئیس اداره برق آبادان با بیان اینکه 400 واحد مسکن مهر این شهرستان از برق غیر مجاز استفاده می کنند از مالکان این واحدهای مسکونی خواست برای دریافت اشتراک قانونی همچنین جلوگیری از قطع برق به این اداره مراجعه کنند.
احسان ثابتی همچنین بیان داشت:کارگاه های فعال در زمینه احداث واحدهای مسکن مهر آبادان پنج میلیارد ریال بدهی برق دارند که اقدامی برای پرداخت بدهی خود نمی کنند.
وی افزود: برای اجرای طرح های توسعه شبکه برق در سایت مسکن مهر آبادان 130 میلیارد ریال اعتبار نیاز است که اداره برق به تنهایی قادر به تامین این میزان اعتبار نیست.
ثابتی با بیان اینکه تاکنون 7.5 کیلومتر شبکه برق و 81 دستگاه ترانس برق در سایت مسکن مهر آبادان اجرا و نصب شده است افزود:برای توسعه شبکه برق این منطقه نیاز به 46 دستگاه ترانس جدید برق است.
به گزارش ایرنا سایت مسکن مهر آبادان با پنج هزار واحد مسکونی، از بزرگترین سایت های مسکن مهر کشور به شمار می رود که حدود 2 هزار واحد آن تاکنون به متقاضیان واگذار شده است.
2 هزار و 300 واحد مسکن مهر این شهرستان همچنان از نظر زیر ساخت در بلاتکلیفی بسر می برند.
مسکن مهر آبادان را می‌ توان از پرماجراترین طرح های چند سال اخیر دانست که بسیاری از واحدهای آن نیمه تمام رها شده و واحدهایی نیز که به متقاضیان واگذار شده با وجود نارضایتی مکرر مالکان اقدامی برای حل مشکلات آنها از سوی دستگاه های اجرایی نشده است.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار