تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
کد خبر: ۱۷۰۶۲۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر گفت: پروازهای عصر یکشنبه شرکت هواپیمایی زاگرس از فرودگاه بندر ماهشهر به دلیل افزایش نرخ بلیت لغو شد.

عبدالرضا غلامی شامگاه یکشنبه با بیان اینکه تنها پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس فرودگاه بندرماهشهر به دلیل افزایش نرخ بلیت از سوی این شرکت لغو شد افزود:لغو پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس تا عصر روز دوشنبه ادامه دارد اما پرواز سایر شرکت های هواپیمایی در این فرودگاه برقرار است.

وی افزود: مدیریت شرکت هواپیمایی زاگرس به دلیل نوسان نرخ ارز درخواست افزایش 80 درصدی قیمت بلیت پروازهای این شرکت را داشت که به خاطر نداشتن صرفه اقتصادی و در نظر گرفتن رفاه مردم، این درخواست پذیرفته نشد لذا این شرکت پروازهای نوبت عصر یکشنبه را لغو کرد.

رئیس شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی بندر ماهشهر در ادامه عنوان کرد: صبح دوشنبه نیز پروازهای زاگرس در فرودگاه بندرماهشهر تا بررسی کامل موضوع همچنان انجام نمی شود اما طبق توافق انجام شده پروازهای این شرکت از عصر دوشنبه دوباره از سر گرفته می شود.

فرودگاه بندرماهشهر در سال 1349 توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی تاسیس شد و در حال حاضر سه شرکت هواپیمایی قشم ایر، نفت و زاگرس عمدتا برای خدمات دهی به کارکنان صنایع پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی هر هفته بیش از 40 پرواز رفت و برگشتی دارند.
مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار