تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
کد خبر: ۱۵۰۸۰۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
معاون فرماندار شادگان خبر داد:
روزانه ۲۵۰ هزار لیتر آب به وسیله تانکر برای ۱۷ روستای فاقد آب شهرستان توزیع می‌شود
معاون فرماندار شادگان گفت: روزانه ۲۵۰ هزار لیتر آب به وسیله تانکر برای ۱۷ روستای فاقد آب شهرستان توزیع می‌شود.

نعمت اله آلبوغبیش شامگاه چهارشنبه در جلسه مدیریت آب شهرستان شادگان اظهار کرد: روزانه ۲۵۰ هزار لیتر آب به وسیله شش تانکر آبرسانی سیار در ۱۷ روستای مواجه با کمبود یا فاقد آب شهرستان شادگان توزیع می‌شود.

معاون فرماندار شادگان از مدیریت و کلیه کارکنان اداره آبفار شهرستان که به طور مستمر و شبانه روزی علاوه بر آبرسانی با تانکر سیار برای روستاهای مواجه با تنش بی آبی و کم آبی، به صورت بی سابقه و کم نظیر در حال جمع آوری انشعابات غیر مجاز و رفع شکستگی های عدیده شبکه فرسوده آب روستایی است، تقدیر و تشکر کرد.

آلبوغبیش، مهمترین مشکل فعلی شهرستان را کم آبی عنوان کرد و افزود: مدیریت بهینه آب، همکاری آحاد مشترکان  شهری و روستایی را می طلبد و تامین و توزیع به موقع و عادلانه آب مستلزم خودداری مشترکان از مصرف آب لوله کشی برای مواردی غیر از مصارف در نظر گرفته شده، رفع شکستگیها و جمع آوری انشعابات غیر مجاز است.

معاون فرماندار شادگان در ادامه تسریع در تکمیل خط لوله آبرسانی ۵۲ اینچ طرح غدیر و تصفیه خانه مرکزی واقع در دارخوین را خواستار و یادآور شد: یکی از علل کندی عملیات اجرایی طرح آبرسانی غدیر به شادگان کثرت معارضان واقع در مسیر است که به طور جدی در حال پیگیری است.

وی با اعلام اینکه معارضان می توانند با ارائه مستندات از طرق قانونی پیگیری و حقوق خود را دریافت کنند، اظهار کرد: در صورت ادامه روند، به رغم میل باطنی بر اساس ضوابط و هماهنگی های به عمل آمده با مراجع قضایی، با معارضان برخورد خواهد شد.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار