تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
کد خبر: ۱۴۲۶۳۷
تعداد نظرات: ۴ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سعید جلیلی در صفحه اینستاگرامش پستی را به بحران آب و هوایی استان خوزستان اختصاص داد.
 بحران ریزگردهای خوزستان یک بحران زیست محیطی است که در این استان وجود دارد. در حال حاضر، کانون اصلی تولید این ریزگردها، از داخل ایران است اما ریزگردهایی که از کشورهای همسایه از جمله عراق وارد خاک ایران می‌شوند شرایط را تشدید کرده‌اند.
 
مسئولین مختلف برنامه های زیادی برای حل این معضل ارائه دادند که اخیرا وزیر کشاورزی نیز عنوان کرده با کاشت دررخت این بحران حل می شود. در همین راستا " سعید جلیلی" عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عضو شورای راهبردی روابط خارجی نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی مسئول سابق تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی نسبت به کم کاری مسئولین به حل مشکل و بحران خوزستان انتقاد کرد.

جلیلی نوشت:
"اخیرا وزیر کشاورزی اعلام کرد با درختکاری می توان ظرف مدت یک ماه مشکل فعلی مردم خوزستان را کمتر کرد اما این کار باید زودتر انجام می شد تا وضعیت برای  مردم آن منطقه مثل امروز نشود."
 
 
 
 
مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
0
0
آقای جلیلی .شما که در دولت نهم و دهم بودید چرا آنجا از حق مردم خوزستان نمی گفتید .چرا آنجا چشمتان را می بستید و دستورات نسنجیده ریس جمهورتان را اجرا می کردید پس لطفا" مغرضانه قضاوت نکن.
ایرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
0
0
امثال سعید جلیلی با سوء استفاده از مشکلات بوجود آمده فقط بفکر خود نمایی و جذب آرا هستش و قطعا" هیچگاه فکر رفع مشکلات مردم نیست.
ایرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
0
0
آقای جلیلی شما از وقوع مشکل بزرگتر جلو گیری کنید. در زمان دولت نهم ودهم شرکت مخابرات به به اصطلاح بخش خصوصی واگذار شد در این مدت آنچه مقام معظم رهبری در خصوص اجرای اصل 44 فرمودند توسط همقطاران شما در شرکت مخابرات انجام نشد و به راحتی حق کارگران مظلوم و محروم شرکتی مخابرات را پایمال کردند و می کنند پس لطفا" اگر دلسوز هستی کمک کن مشکل کارگران حل شود.
وطنم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۶
0
0
هرچه ضربه خوردیم و می خوریم بخاطر تفکرات سطحی و حزب امثال شماست.آقای جلیلی
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار